O nas

Dostarczamy klientom kompleksowe usługi w zakresie Business Process Outsourcing, oferując najlepsze rozwiązania. Należymy do koncernu Adecco Business Solutions GmbH. W naszej działalności nie ograniczamy się do konkretnych branż, w których świadczymy usługi outsourcingowe. Obecnie współpracujemy z wiodącymi, międzynarodowymi koncernami, m.in. z sektora użyteczności publicznej, finansowego, branży motoryzacyjnej, logistycznej czy e-commerce. Nasi pracownicy od początku otoczeni są opieką trenerów, przez co szkolenie i wdrożenie jest szybkie i efektywne. Wiemy, że dobra atmosfera to podstawa, to ona motywuje do sięgania po więcej.

Jakie usługi świadczymy?

Usługi back office
Back office nie ma dla nas tajemnic. Swoje usługi świadczymy w wielu zakresach, m.in. bankowości elektronicznej, administracji i raportowania, komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi, czy też procesach z branży energetycznej.
Obsługa klienta
Zarządzamy zamówieniami, wspieramy klientów mailowo i telefonicznie, a w naszym portfolio jest proces wideoweryfikacji. Obsługę klienta realizujemy na każdym poziomie, przez co nasze usługi są naprawdę kompleksowe.

Zarząd

Tomasz Pawłowski
Dyrektor Zarządzający CSP / Business Line Manager BPO

Zarządza CSP od 2011 roku. Odpowiedzialny za strategię rozwojową firmy. Determinuje kierunek działania. W strukturach Adecco Business Solutions GmbH odpowiada za linię biznesową BPO.

Jörg Brinkmann
Członek Zarządu CSP / Dyrektor Zarządzający Adecco Business Solutions GmbH

Łączy funkcję Prezesa Zarządu w Adecco Business Solutions GmbH oraz jest Członkiem Zarządu w CSP. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu branży IT w regionie DACH.

Management Team

Anna Kokocińska
Head of Service Delivery

Odpowiada za operacyjne funkcjonowanie firmy, czyli za wszystkie realizowane przez CSP projekty. Dba o portfolio klientów.

Patrycja Świtała-Owieśniak
HR Manager

Od ponad 5 lat odpowiada w CSP za politykę i strategię personalną firmy. Kieruje wielozadaniowym działem HR.

Adrian Niemyjski
Service Delivery Manager

Realizuje projekty związane z bezpośrednią obsługą klienta z sektora użyteczności publicznej oraz branży e-commerce.

Magdalena Kwiecień-Grossmann
Service Delivery Manager

Zarządza w CSP kilkoma projektami, głównie z obszaru back office w bankowości oraz szeroko rozumianych procesach HR.

Sebastian Śliwiński
Service Delivery Manager

Realizuje projekty z branży energetycznej, jednej z bardziej dynamicznych branż na rynku niemieckim.

Marzena Niemyjska
Service Delivery Manager

Zarządza projektami finansowymi dla naszego największego kontrahenta – światowego lidera motoryzacji.

Lila Kuczyńska
Service Delivery Manager

Zarządza projektami z branży energetycznej po stronie operatora systemu dystrybucyjnego oraz wspiera procesy szkoleniowe dotyczące energetyki rynku niemieckiego.

Kamila Różycka
Junior Service Delivery Manager

Realizuje zadania operacyjne koordynując jeden z projektów z branży motoryzacyjnej.

Poznaj HR

Dział HR to serce firmy. Znajdziemy tu rekruterów, specjalistów od prawa pracy i osoby odpowiedzialne za komunikację czy organizację biura. HR dba o to, by być blisko wszystkich pracowników i kandydatów, a rekrutacja i pierwsze kroki w firmie były jak najbardziej przyjemne.

Nasi rekruterzy

Marta
Senior HR Business Partner / Recruiting & EB Team Lead
Patryk
HR Business Partner
Anhelina
Junior HR Business Partner
Oliwia
Junior HR Business Partner
Monika
Młodsza Specjalistka ds. Rekrutacji

Cenimy zdanie naszych pracowników

Od ponad 2 lat wspieram w CSP projekt z branży energetycznej. Dzięki miłej atmosferze w pracy mam energię do działania.

Artur
Specjalista ds. obsługi klienta

Pracuje w CSP bo wartości, jakimi kieruje się firma są mi bliskie. Praca pozwala mi rozwijać język niemiecki. Odnalazłam tu work life balance.

Wioleta
Specjalista ds. procesów back office

Jestem nowym pracownikiem w CSP. Od samego początku mogłem liczyć na wsparcie i elastyczność względem grafiku pracy. Bardzo to doceniam!

Maurycy
Specjalista ds. obsługi klienta

W mojej pracy najbardziej lubię atmosferę oraz zespół, w którym pracuję. Możemy na siebie nawzajem liczyć w każdej sytuacji!

Marek
Specjalista ds. procesów back office

Bardzo ważny jest dla mnie rozwój. Ostatnio miałam okazję sprawdzenia swoich umiejętności w rekrutacji wewnętrznej, która otwiera przede mną wiele nowych możliwości.

Karolina
Specjalista ds. procesów back office

Nasze biuro

Nasze miejsce na mapie to zeroemisyjny biurowiec w centrum Szczecina. To tutaj dbamy o wspólną przestrzeń, by była pełna światła dziennego i zieleni. Chcesz chwilę odpocząć? Skorzystaj z jednej z dwóch kuchni lub zewnętrznych tarasów. Napij się świeżo mielonej kawy z naszych ekspresów i czuj się jak u siebie. Zapraszamy!